Co je NaKvíz

Zábavný program, kde poměříte své znalosti s těmi nejlepšími týmy z Česka. Moderátor vás provede večerem, který je prošpikovaný 51 otázkami. Vy si užijete večer plný zábavy, jídla i pití. Získáte spousty nových témat k hovoru, nasáknete zdravou rivalitou mezi týmy, hospodami a městy. A ještě k tomu vyhrajete třeba 50% slevu na vše!

 

Jsme posilovna pro vaši hlavu, budujeme zdravý rozum, podporujeme chytrý program na večer i zdravou diskuze s kamarády.

 

Při pravidelném hraní se vám daří nejvíce! Což potvrzuje 5 z 5 stálých týmů.

 

KDO JSME

Zkušení moderátoři, tvůrci otázek, již přes 7 let tvoříme kvízy a vytvořili jsme již přes 450 000 otázek ze stovek témat. Zorganizujeme kvíz na vašem teambuildingu, narozeninách či večírku. Přijedeme téměř kamkoliv se vším, co je Na Kvíz potřeba. Ať už do hor, na pláž, v létě, v zimě, dovnitř i pod širé nebe. Doporučíme vhodné prostory na akci a vždy nám jde o to, abyste byli spokojeni. Pojďte hrát s námi, uvidíte, že se budete bavit! 

.

Obecná pravidla

Standardní všeobecný Na Kvíz obsahuje 51 otázek, rozdělených na 10 témat po 5 otázkách. 51. otázka je bonusová. Vítězí tým s největším počtem nahraných bodů, v případě remízy rozhoduje pořadí odpovědí v bonusové otázce.

 

Na začátku hry moderátor zobrazí a oznámí základní pravidla hry. V průběhu zadávání otázek se nesmí používat internet, mobily ani noviny, časopisy, taháky a pod. Za každého hráče nad maximální kapacitu velikosti týmu -2b. Moderátor, dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, má poslední slovo.

Rezervace stolu

Zástupce (či kapitán) rezervuje stůl jménem celého týmu, na hrací večer v rezervačním systému. Rezervace není povinná, ale zaručí hrací stůl. Při rezervaci rovnou uvádějte i přibližný počet hráčů. Rezervaci lze provést až na 30 dní dopředu. Stálé týmy mohou až na 60 dní dopředu.

Rezervace jde zrušit linkem v potvrzovacím emailu rezervace, či v Týmovém účtu.

Pravidla nakvízu

 1. Ke hře je potřeba 1 psací potřeba do týmu.

 2. V průběhu zadávání otázek je ZAKÁZÁNO používat internet, mobilní telefony, taháky, návody a jakkoliv podvádět. Při porušení tohoto pravidla fair-play hry má moderátor možnost tým konkrétně jmenovat před ostatními hráči a týmu budou anulovány výsledky za poslední 3 odehrané večery.

 3. Za každého hráče nad povolenou kapacitu (max. 8 hráčů na tým, v některých podnicích max. 6 hráčů, dle kapacity ostatních stolů) -2b. do skóre večera.

 4. Body za speciální úkoly mimo vědomostní kvíz se počítají do výsledků samotného večera, ale nezapočítávají se do celkového skóre. Speciální úkoly se liší dle moderátora, je dobré se ho na ně na začátku hry zeptat.

 

Ligová soutěž jednotlivých hospod

 1. Každý hrací večer je započítán do ligové tabulky příslušného podniku. Ligová kola se hrají od září do konce ledna a od února do června.

 2. Celkového vítěze v jednotlivých podnicích určují Ligové body. Při stejném počtu ligových bodů rozhoduje pořadí v bonusové otázce na závěrečném ligovém večeru.

 3. Bodování:

  • 1.tým + 5b.
  • 2.tým + 4b.
  • 3.tým + 3b.
  • 4.tým + 2b.
  • 5.tým + 1b.
  • 6. a další týmy + 0b.
  • Nejlepší odpověď v bonusové otázce + 1b.
  • Účast + 1b.
 4. Výsledky z večerů, průběžné skóre sezóny, fotky vítězů se dozvíte na každé FB skupině konkrétního podniku a v profilu na webu.

 5. Přesné termíny všech hracích večerů naleznete v rezervačním systému.

 

NAKVÍZOVÁ CELOSTÁTNÍ LIGA A SUPERFINÁLE

Mimo ligové bodování v každém podniku je nově vedeno i celoligové pořadí. Hodnotícím kritériem je pro něj suma celkového počtu bodů za správné odpovědi (vyjma bonusové otázky), přičemž se počítá 13 nejlepších výsledků, aby se narovnaly rozdíly v počtu absolvovaných kvízů, které mohly vzniknout díky státním svátkům, absencí týmu ze zdravotních důvodů apod.

 

Celkové vítěze městských kol rozhoduje pořadí v Superfinále ligové sezóny. Finálový večer, vyvrcholení ligy a vyhlášení celkových vítězů republiky i měst. Nominují se nejlepší týmy z jednotlivých podniků. Sledujeme uhrané body po každém kole a porovnáváme pořadí s ostatními týmy v reálné čase.

 

Harmonogram 2024

Jarní liga 2024 probíhá od 5. 2. 2024 do 20. 6. 2024 a výsledky se sčítají za 13 nejlepších kol/her/večerů.

Vrcholem sezóny pak bude Superfinále pro nejúspěšnější týmy podzimu v týdnu 29.1.2024 - 2.2.2024.